29 червня

Виділена субвенція на будівництво обласного онкоцентру і басейну в Балаклії

Питання прийняття субвенції з державного бюджету було розглянуто на засіданні комісії з питань бюджету Харківської обласної ради. Кошти планується направити на Харківський обласний клінічний онкологічний центр і реконструкцію басейну «Вимпел» у Балаклії.

Як повідомив директор Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Жуков, в міжсесійний період на засідання комісії з питань бюджету пропонується питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери.

За словами Сергія Жукова, на будівництво онкоцентру направляється 87 млн грн на фінансування першої черги, і 17 млн грн - на будівництво другої черги. Планується, що кошти, які виділяються, дозволять завершити зведення 4-поверхової будівлі онкоцентру, побудувати котельню і забезпечити теплопостачання будівлі вже цієї зими. Це дозволить проводити облицювальні роботи в корпусі онкоцентру в холодну пору року.

 

Жуков також повідомив, що виділяється субвенція з державного бюджету в 60 млн грн на реконструкцію 25-метрового басейну «Вимпел» в Балаклії. Крім цих коштів по 3,5 млн грн виділили з обласного та місцевого бюджетів. Загальна сума становить 100% необхідного фінансування першої черги реконструкції спорткомплексу. Загальна сума, необхідна для реалізації першої, другої і третьої черги, становить 111 млн грн.

Стосовно реконструкції басейну в Балаклеї, голова комісії з питань бюджету Людмила Немикіна повідомила, що жителі Балаклеї дуже довго чекали, коли питання нарешті зрушить з мертвої точки.

«Крім реконструкції самого басейну передбачається, що з'явиться цілий спорткомплекс: запрацює котельня і спортивні зали. Приємно, що багато хто обіцяв жителям Балаклії реконструювати басейн, а проект буде реалізований за нашої участі», - зазначила Людмила Немикіна.

Комісія прийняла рішення погодити прийняття субвенції.

Шаблоны для сайта