02 липня

Юні легкоатлети здобули перемоги на чемпіонаті України

29 та 30 червня в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала десять нагород, зокрема три золоті.

В Управлінні молоді та спорту Харківської ОДА повідомили, що в змаганнях взяли участь 435 спортсменів до 20 років з 25 регіонів країни. Харківська область була представлена 22 атлетами, які вибороли 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали:

- Яніна Юрченко - біг на 100 м (11.93 сек.)

- Софія Ромасюк - штовхання ядра (14.04 м),

- Тетяна Гамора - стрибки з жердиною (3.70 м).

Зокрема, другі місця посіли: Емілія Осман (біг на 3000 м з перешкодами), Софія Ромасюк (метання диска), Діана Фролова (метання спису), Богдан Зміївський (стрибки у висоту), який з результатом 2 м 15 см виконав норматив «Майстра спорту України».

 

Також бронзовими призерами чемпіонату стали: Віталій Опанасенко (метання диску), Анастасія Матузна (семиборство) та жіноча естафетна команда 4х100 м, до складу якої увійшли Владислава Рослякова, Аліса Біда, Аліна Чуйко і Вікторія Ємеліна.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. На третьому розташувалися легкоатлети Дніпропетровської області, друге зайняли кияни, а перемогу одержала збірна Київської області.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/110249

Шаблоны для сайта