05 липня

Артур Товмасян: Від роботи податківців залежить виконання соціальних програм та розвиток інфраструктури

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян взяв участь в урочистій нараді, присвяченій Дню податківця України, яка сьогодні відбулася у Головному управлінні ДПС у Харківській області.

У вітальному слові голова обласної ради підкреслив значимість роботи співробітників служби для розвитку територіальних громад Слобожанщини.

«Від депутатського корпусу Харківської обласної ради та від себе особисто хочу привітати всіх вас із професійним святом! Податківці Харківщини сумлінно виконують поставлені завдання. Наповнюють державний та місцеві бюджети регіону. Саме від вашої роботи залежить виконання соціальних програм, розвиток інфраструктури та стабільність економіки.

Переконаний, що завдяки реформі служби, яка відбувається сьогодні, зростатиме позитивний імідж податківця у суспільстві. Бажаю всім нових досягнень на благо регіону та держави», - сказав Артур Товмасян.

 

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної податкової політики та з нагоди професійного свята колектив головного управління нагороджений Подякою голови Харківської обласної ради.

Також Грамоти та Подяки обласної ради вручені кращим співробітникам служби, зокрема, цінним подарунком – годинником з логотипом «Голова Харківської обласної ради» нагороджений начальник Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України Артем Єфремов.

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/26610-artur-tovmasyan-vid-roboti-podatkivtsiv-zalezhit-vikonannya-sotsialnikh-program-ta-rozvitok-infrastrukturi

Шаблоны для сайта