26 липня

Амбулаторії у Великих Проходах та Руській Лозовій планується відкрити найближчим часом

Будівельні роботи у медзакладах вже завершені. Незабаром люди зможуть отримувати якісні медичні послуги у комфортних умовах.

Зокрема в амбулаторії у Великих Проходах встановлене обладнання та необхідні меблі. На завершальному етапі благоустрій території.

Як розповів директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дергачівської міської ради Роман Кушнарьов, питання будівництва нової амбулаторії у населеному пункті гостро стояло перед громадою. Той медзаклад, який працює у Великих Проходах зараз, знаходиться у двокімнатній квартирі житлового будинку.

 

«Амбулаторію плануємо відкрити найближчим часом. У новому медзакладі наші жителі зможуть отримувати медичні послуги у комфортних умовах. Амбулаторія зможе обслуговувати близько двох тисяч пацієнтів», - сказав Роман Кушнарьов.

Впродовж місяця у Дергачівській громаді планують відкрити ще одну амбулаторію – у Руській Лозовій. Вона обслуговуватиме більше 5 тисяч пацієнтів. У медзакладі буде розміщена стоматологія, аптека, дві квартири для лікарів, лабораторія, денний стаціонар, кабінети для лікарів. Будівельникам залишилось зробити благоустрій території та поставити пожежні ємності.

На завершення будівельних робіт необхідні кошти були виділені з обласного бюджету. Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян особисто ознайомився з будівництвом медзакладів, коли наприкінці квітня відвідав з робочим візитом Дергачівську громаду.

«У сфері медицини поступово відбуваються якісні зміни. Те, що вже вдалося зробити, завдяки об'єднанню зусиль лідерів громад, ініціативних жителів і обласної влади, - хороший стимул для нашої майбутньої діяльності в удосконаленні матеріально-технічної бази сільських амбулаторій та лікарень. Працюємо для розвитку Харківщини», - сказав Артур Товмасян.

Шаблоны для сайта