23 листопада

Відкрито реєстрацію на освітню програму для експортерів

Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів з усіх галузей та продовжується набір на програми Service Export Ukraine і Export Evolution IT.

Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСБ підприємств, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання на програмі учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.

Export Academy 2022 - це можливість для трансформації та розвитку експорту:

  • можливість навчитися з нуля створювати експортний план з виходу на міжнародні ринки;
  • можливість систематизувати експортні знання;
  • налагодити роботу експортного відділу;
  • відкрити нові ринки для експорту продукції;
  • отримати практичні інструменти з виходу на зовнішній ринок;
  • щомісячна практична робота, яка забезпечить навичками на багато років вперед;
  • отримати навички розвитку міжнародних брендів, побудови довготривалих партнерських відносин та управління фінансами.

Навчання буде проходити з січня по червень 2022 року та можливе у двох форматах: самостійний та з тренерським супроводом.

Реєстрацію на навчання відкрито до 12 грудня (23:59) 2021 року за посиланням.

З деталями навчання на Програмі Export Academy 2022 та умовами участі можна ознайомитись за посиланням.

Менеджмент і власники ІТ компаній запрошуються на першу в Україні освітню Програму для IT-сектору - Export Evolution IT. Це міжнародна бізнес-освіта для представників IT-компаній, зацікавлених у розвитку експорту своїх послуг та продуктів.

Участь у Програмі допоможе покращити навички у пошуку нових клієнтів за кордоном, залученні проектів з високою доданою вартістю, створенні секторальних партнерств для реалізації великих міжнародних проєктів.

У Програмі вже розробляють свої експортні бізнес плани представники 82 ІТ компаній з 18 регіонів України, які працюють з іноземними тренерами та менторами з таких субсекторів, як AI, VR, fintech, ecommerce та public sector.

Детально про Програму та реєстрація - за посиланням. Реєстрація до 20 грудня 2021 року.

Для компаній із сфери послуг діє спеціалізована навчальна програма - Service Export Ukraine. Програму розроблено для підприємців, менеджерів та керівників компаній, які працюють у сфері послуг та вже здійснюють чи хочуть розпочати експортну діяльність. Це інжиніринг, архітектура, дизайн, мистецтво, видавничі послуги, логістика, інформаційна галузь, фінансова і банківська діяльність, реклама та PR, освіта, індустрія розваг, консалтинг, фітнес та не тільки.

За допомогою Service Export Ukraine можна:

  • цифровізувати власні продукти та послуги, отримавши know-how від міжнародних викладачів та тренерів-практиків;
  • розробити покроковий бізнес-план для системного розвитку;
  • знайти нових клієнтів на зовнішньому ринку.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Увага! Навчання на програмах безкоштовне.

Довідка. Програма Export Academy 2022 розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту». Програма фінансується Державним департаментом США (Development Cooperation Partnership Program, Round Eight), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Шаблоны для сайта