18 листопада

ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ «МИ ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ»

ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

 «МИ ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ»

21.11.2022

(13-00, велика зала)

 

       21 листопада 2022 року інформаційно-виставковий центр «Бузок» (інформаційно-виставковий відділ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ) відновлює роботу і розкриває для відвідувачів свої двері, починаючи із заходу, присвяченому подіям, які змінили історію нашої країни.

 

      Згідно Указу Президента України від 13 листопада 2014 року  21 листопада визнано Днем  Гідності та Свободи. Україна знов згадує ті страшні події, в яких загинуло багато невинних людей, героїв Майдану.

      Протести розпочалися 21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом і значно поширилися після силового розгону демонстрації в Києві вночі 30 листопада, вони увійшли в історію України і світу як Євромайдан. Протести, які з кінця 2013 року відбувалися у формі мітингів, демонстрацій, студентських страйків та силова протидія протестам із боку влади призвели до відкритого силового протистояння, яке надалі переросло у Революцію гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.    Квітуча, прекрасна Україна…  Знову Державі доводиться відстоювати своє право на самостійність, на  незалежність, затверджувати в Україні ідеали свободи і демократії, становитися на захист демократичних цінностей, права і свободи людини, національних інтересів і європейського вибору.

 

Шаблоны для сайта