05 січня

Представники обласної ради привітали жителів Балаклеї з Новим роком та Різдвом Христовим

Депутатка обласної ради, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна привітала мешканців Балаклейщини з новорічними святами.
Людмила Немикіна під час візиту до Балаклеї передала новорічні подарунки дітям, які мешкають в громаді, а також людям похилого віку, які опинилися на самоті, серед них Лариса Василівна Стрелець, яка у свої 90 років власноруч в’яже килимки для воїнів Збройних Сил України. 
 
Разом із цим, Людмила Немикіна передала вітання з новорічними та рріздвяними святами від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
 
«Минулий рік видався надважким – складні часи іще тривають, але це – наша історія, наша незламність, наша боротьба. Я бажаю усім миру на Харківщині, в нашій вільній та незалежній Україні, і єдності нашому народу. Зі святами! З наближенням Перемоги!», – такі вітальні слова були передані від керівниці обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Новорічне свято для маленьких мешканців громади відбулося за підтримки Міжнародного фонду допомоги дітям при ООН ЮНІСЕФ та за сприяння голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та голови бюджетної комісії обласної ради Людмили Немикіної.
Шаблоны для сайта