10 січня

Військовий психолог з Італії Марко Родарі взяв участь у святкових заходах, що відбулись у обласній бібліотеці для дітей

Для Харківської обласної бібліотеки для дітей, безперечно, історичною стала подія, що відбулася напередодні Різдва. До бібліотеки завітали діти та команда волонтерів ГО «Доброчинець», у складі якої – непересічний італієць, військовий психолог Марко Родарі– він приїхав до України ще влітку і щодня зустрічається з дітьми, які за своє коротке життя вже встигли зазнати усіх жахіть, що несе з собою війна.
 
Марко Родарі, він же Клоун Пімбо, має велику та успішну практику спілкування з дітками з найгарячіших точок світу. Раніше Марко підтримував дітей в Іраку, Сирії, Палестині.Цього разу митець подарував незабутні емоції юним харків’янам із «Зоряного містечка», яких по праву можна назвати маленькими героями останньої війни. Для них та їхніх батьків Пімбо показував фокуси, створював дива. Діти завжди відчувають тепло і любов до них, то ж з великою вдячністю презентували йому власноруч зроблені подаруночки.
 
 
 
Співробітникам бібліотеки також вдалося розчулити поважного гостя, який є онуком відомого італійського письменника Джанні Родарі. Адже для нього та всіх присутніх підготували книжкову виставку й електронну презентацію про «батька» Цибуліно, Джельсоміно та інших літературних героїв, які полюбилися вже не одному поколінню українських читачів.
 
«Наш сучасник Марко Родарі, як і його пращур Джанні Родарі, що приїздив з гуманітарною місією до України у минулому столітті, прагне миру і звертається до всього світу з проханням зупинити цю війну заради дітей та їхніх усмішок. Марко бажає українцям Перемоги – і ми віримо, що це неодмінно збудеться!», - зазначили організатори заходу.
Шаблоны для сайта