13 січня

На Південному вокзалі працюють спеціальні зони з додатковими зручностями для пасажирів та жителів регіону під час війни

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом з головою правління АТ «Укрзалізниця» Олександром Камишіним, директором «Південної залізниці» Миколою Уманецем та начальником станції «Харків залізничний» Михайлом Макаренко перевірили пункти обігріву, пункти незламності в контексті безпеки та зручності для людей на Південному вокзалі в Харкові.
 
Так, тут є спеціальні кімнати, де люди можуть зігрітися та випити гарячих напоїв, є Wi-Fi, можна підживити телефон, облаштовані ігрові зони для дітей з відповідним персоналом. Також працюють фахівці, які нададуть інформаційну або психологічну допомогу, можна отримати консультацію стосовно фінансової допомоги, чергують лікарі. Окрім того, на вокзалі є укриття, яке обладнане усім необхідним.
 
 
 
«Тепло, зручно, затишно і безпечно. Ми це сьогодні побачили, - сказала Тетяна Єгорова-Луценко. - Люди мають знати, що тут, на вокзалі є спеціальні пункти, де можна зігрітися, перепочити, отримати потрібні послуги або сховатися від обстрілів і бомбардувань. На цьому робота по облаштуванню зручностей не зупинилась, розглядаються й інші можливості для створення максимально комфортних умов».
Шаблоны для сайта