25 травня

Тетяна Єгорова-Луценко вручила науковцям університету імені Жуковського відзнаки обласної ради

У своєму виступі голова обласної ради привітала присутніх та висловила подяку за відданість академічній діяльності попри усі скрутні обставини, спричинені російською агресією, зокрема руйнування матеріально-технічної бази одного з кращих навчальних закладів у системі національної вищої освіти та науки.
 
«Дякую за ту роботу, яку ви провели по відновленню об’єктів університету, зруйнованих обстрілами агресора. Дуже багато зроблено і це дійсно важливо. На зважаючи на те, що ракетні обстріли ідуть кожного дня, ми маємо робити все для того, щоб наука працювала.
Хочу побажати, щоб ми найскоріше могли забратись офлайн і відсвяткувати 1 вересня, але на сьогодні головне завдання - зберегти педагогічній та науковий потенціал. Депутатський корпус обласної ради та обласна військова адміністрація добре розуміємо, що ХАІ - це ключовий опорний університет, який має потужно функціонувати та розвиватись.
 
 
Тому будемо разом працювати над тим, щоб студентська спільнота вишу стабільно поповнювалась, щоб науковці повертались додому і давали чудові результати», - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.
 
За багаторічну працю і особистий внесок у розвиток матеріально-технічної та науково-освітньої бази університету заохочувальні відзнаки голови обласної ради – «Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради», грамоти обласної ради та подяки голови Харківської обласної ради отримали найкращі представники університету.
Шаблоны для сайта