22 травня

Альбіна Рілля – віце-чемпіон Європи з боротьби

Харків’янка успішно виступила в ваговій категорії до 46кг серед дівчат. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 14 по 20 травня в Македонії відбувся чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів, срібну медаль якого завоювала харківська спортсменка. На шляху до фіналу вона здолала представниць Польщі, Німеччини та Азербайджану. В сутичці за «золото» чемпіонату суперницею харків’янки була Анастасія Янотова з Білорусі. На жаль, пройти її не вдалося, та Альбіна посіла друге місце.

Загалом на цьому чемпіонаті українські борці спільними зусиллями представників вільного та греко-римського стилю вибороли 5 золотих, 1 срібну і 4 бронзові нагороди, а також посіли перше загальнокомандне місце серед дівчат.