09 липня

Розклад змагань харківських спортсменів на Олімпійських іграх

Інформацію надали в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.

1. Плавання синхронне (Tokyo Aquatics Center)

2 серпня – дует (довільна програма)
3 серпня – дует (технічна програма)
4 серпня – дует (довільна програма, фінал, нагородження)


6 серпня – команда (технічна програма)
7 серпня – команда (фінал, нагородження)

2. Легка атлетика (Олімпійський стадіон)
Марина Килипко – стрибки з жердиною
2 серпня – жінки, відбірковий етап
5 серпня – жінки, фінал

3. Бокс (Кокугікан-арена)
Микола Буценко – 52-57 кг
Ярослав Харциз – 63-69 кг

24 -25 липня
- Микола Буценко  – 1/16 фіналу
- Ярослав Харциз – 1/16 фіналу

28 серпня - Микола Буценко – 1/8 фіналу

31 серпня - Ярослав Харциз – 1/8 фіналу

1 серпня - Микола Буценко – 1/4 фіналу

3 серпня
- Микола Буценко – 1/2 фіналу
- Ярослав Харциз  – 1/4 фіналу

5 серпня - Микола Буценко – фінал

6 серпня - Ярослав Харциз – 1/2 фіналу
8 серпня - Ярослав Харциз – фінал

4. Фехтування (Makuhari Mosse Hall)
Роман Свічкар – шпага

25 липня - Роман Свічкар – особиста першість, фінал
30 липня - Роман Свічкар – командна першість, фінал

5. Теніс настільний (Tokyo Metropolitan Gymnasium)
Ганна Гапонова – особиста першість
24 липня – перший раунд
25 липня – другий раунд
26 липня – третій раунд
27 липня – 1/8 фіналу
28 липня – ¼ фіналу
29 липня – ½ фіналу
29 липня – фінал, матч за 3 місце, нагородження

6. Теніс (Ariake Tennis Park)
Еліна Світоліна
24- 25 липня – особиста та парна першість - перший раунд
26 липня – особиста та парна першість - другий раунд
27 липня - особиста першість – третій раунд
27 липня - парна першість – ¼ фіналу
28 липня - особиста першість – ¼ фіналу
28 липня - парна першість – ¼ фіналу
28 липня – змішаний розряд – перше коло
29 липня - особиста першість – 1/2 фіналу
29 липня - парна першість – 1/2 фіналу
29 липня – змішаний розряд - 1/4 фіналу
30 липня – змішаний розряд - 1/2 фіналу
31 липня - особиста першість – фінал, матч за 3 місце, нагородження
31 липня - парна першість – матч за 3 місце
31 липня - змішаний розряд – матч за 3 місце
1 серпня - парна першість – фінал, нагородження
1 серпня - змішаний розряд – фінал, нагородження

7. Важка атлетика (Токійський міжнародний форум)
Каміла Конотоп – 55 кг
Ірина Деха – 76 кг

26 липня - Каміла Конотоп – група В, група А, нагородження
1 серпня - Ірина Деха – група В, група А, нагородження.

Шаблоны для сайта