14 липня

Громади Харківщини готуються до опалювального сезону

Сьогодні заступник голови Харківської обласної ради Андрій Малиш взяв участь засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

У черговому засіданні взяли участь представники керівництва ХОДА, голови громад, керівники структурних підрозділів. Члени штабу перевірили готовність Лозівського району до опалювального сезону.

«До осінньо-зимового періоду у районі мають підготувати  86 закладів первинної та вторинної медицини. Також на території 5 громад Лозівського району функціонують  135 закладів освіти. Зараз тут тривають ремонтно-профілактичні роботи, які будуть завершені до початку навчального року», - зазначив голова Лозівської районної державної адміністрації Володимир Ромах.

Серед проблемних питань, які зараз актуальні для громад, - ремонт доріг, стала робота систем водопостачання та водовідведення, погашення заборгованості за газ, підготовка снігоприбиральної техніки, заготівля посипкових та паливно-мастильних матеріалів.

 

«Всі питання тримаємо на контролі. Зараз перед громадами стоїть завдання – якнайкраще підготуватися до опалювального сезону. Всі об’єкти інфраструктури повинні бути готові на 100% і у визначені строки. Головне – це безпека і комфорт людей», - сказав Андрій Малиш.

Шаблоны для сайта