14 липня

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

Постійна комісія Харківської обласної ради з питань бюджету у режимі онлайн розглянула питання розподілу державних субвенцій.

Зокрема, депутати погодили пропозиції відносно розподілу між територіальними громадами області додаткових видатків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі понад 31,4 млн грн для лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет – десмопресином.

Члени комісії підтримали доцільність перерозподілу залишку освітньої субвенції з державного бюджету. Так, 2,8 млн грн спрямують на ремонт покрівлі у Вовчанському ліцеї № 2. Як пояснила голова постійної комісії Людмила Немикіна, дах закладу було зруйновано після урагану і для того, щоб відновити його до початку нового навчального року, необхідно розпочинати роботи у найкоротші терміни.

 

Також депутати погодили розподіл субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі 572 тис грн. Кошти спрямують на підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.

Для підтримки учасників АТО/ООС, у тому числі на покращення житлових умов сімей учасників бойових дій, розподілені кошти у сумі більше 14,5 млн грн.

Шаблоны для сайта