20 липня

На Харківщині відкрили Меморіальну дошку Тренеру

Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистому заході, присвяченому Дню тренера в Україні.

Серед почесних гостей - Герой України, чотириразова Олімпійська чемпіонка, Заслужений майстер спорту, почесний громадянин міста Харкова Яна Клочкова, дворазова Олімпійська чемпіонка, Почесний громадянин Харківської області Людмила Джигалова, заслужені майстри спорту, майстри спорту України міжнародного класу срібна призерка Олімпіади Катерина Дубровіна –Сердюк, бронзовий призер Олександр Сердюк, а також представники спортивних організацій та федерацій, колектив спортивної школи ХТЗ.

«Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково має бути. Ми глибоко цінуємо їх внесок у розвиток спорту. Особисто для мене як і для всіх, хто пройшли та проходять школу фізичного та духовного зростання і ствердження, тренер займає поважне місце, як людина, яка зробила нас такими, якими ми є сьогодні», - сказав голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв.

 

Під час урочистого заходу була відкрита Меморіальна дошка Тренеру. Вона встановлена на фасаді Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ХТЗ» Харківської обласної ради.

«Вітаю усю спортивну спільноту Слобожанщини від голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна, депутатського корпусу та від себе особисто. Дуже символічно, що ми відкриваємо цю дошку напередодні старту ХХХII Олімпійських ігор в Токіо. Саме Харківщина стала першим містом в Україні, яке вшанувало тренерів відкриттям меморіальної дошки. Знаковим є й те, що на будівлі цієї спортивної школи з’явився пам’ятний знак на шану тренерам, оскільки харківська тренерська школа є прикладом не тільки для нашої країни, а й для усього світу», - сказала Валерія Мураєва у вітальній промові.

Заступниця голови обласної ради також відзначила, що Харківська область подарувала світові багато олімпійських чемпіонів та наголосила на необхідності уважного ставлення до внеску тренерів у формування іміджу регіону.

«Неоціненним є внесок тренерів в успіх наших спортсменів. Слова глибокої вдячності усім, завдяки кому стала можливою сьогоднішня подія – відкриття меморіальної дошки. Пам'ять, дбайливе ставлення та безмежна повага до людей, які творять історію вітчизняного спорту має бути важливою частиною національної стратегії»,- звернулася до присутніх Валерія Мураєва.

Після завершення урочистостей, заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва разом із заступником голови облдержадміністрації Романом Семенухою оглянули тренувальний легкоатлетичний манеж спортивної школи. Обговорили з генеральним директором спортивного комплексу Леонідом Задорожним перспективи розвитку дитячих секцій з різних видів спорту.

Довідково:

Раніше День тренера відзначали 30 жовтня, однак офіційного статусу свято не мало. Цього року Указом Президента встановлено, що в Україні професійне свято – День тренера відзначатиметься щороку 19 липня.

Шаблоны для сайта