20 липня

У Харкові пройде Всеукраїнський турнір з плавання «Золота Рибка»

Всеукраїнський дитячий турнір з плавання «Золота Рибка» пройде в Харкові з 1 по 3 жовтня на базі ОУСЦ «Акварена». У перший день відбудеться шоу, в другій і третій день – змагання плавців. Всього в шоу і змаганнях візьмуть участь близько тисячі чоловік.

Як повідомили організатори, змагання проводяться для дітей у віці 13 – 16 років з усієї України. Учасникам належить пропливти вільним стилем на різні дистанції , найдовша з яких складає  800 метрів. У другий день виступатиме близько 300 учнів загальноосвітніх шкіл, на третій - близько 100 учнів інтернатів, діти соціально-незахищених категорій. Планується, що змагання стануть щорічними. Поки що в Харкові пройде пілотний проект цього турніру.

Як розповіла в ході прес-конференції чотириразова чемпіонка Олімпійських ігор Яна Клочкова, дітей пільгових категорій на змагання будуть відбирати в ході майстер-класів, які вона буде проводити в інтернатах. Головна умова, щоб дитина змогла пропливти певну дистанцію.

 

«Дітям соціально-незахищених категорій дуже проблематично навіть просто потрапити в басейн поплавати, а ми дамо їм можливість брати участь у справжніх змаганнях. Може так статися, що саме з цих маленьких плавців виростуть майбутні олімпійські чемпіони», - сказала Яна Клочкова.

Шаблоны для сайта