20 липня

Артур Товмасян поспілкувався з керівництвом та колективом ХНАТОБу

Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян відвідав Харківський національний академічний Театр опери та балету ім. М.В. Лисенко.

Заступник генерального директора ХНАТОБу Ігор Тулузов показав приміщення унікальної будівлі, яка представляє собою повний функціональний театральний комплекс: майже з десяток майстерень, декілька балетних та декораційних зал, технічні площі та багато інших.

«Звісно, деякі приміщення потребують модернізації. Маємо інвестиційні проекти на 250 млн грн. Також 150 млн грн отримаємо від Міністерства культури України на реконструкцію мереж, капітальний ремонт деяких споруд», - сказав Ігор Тулузов.

Разом з керівництвом театру Артур Товмасян обговорили проблемні питання та окреслили шляхи їх вирішення.

 

«Харківщина завжди залишатиметься культурною столицею України. Маємо унікальну мережу концертних та театральних установ. Харківський оперний – один з найстаріших музичних театрів, який із задоволенням відвідують покоління харків’ян та гості міста. Дуже важливо, щоб такі візитівки Харкова виглядали якнайкраще і були обличчям туристичного іміджу нашого регіону. Обласна рада і депутатський корпус завжди приділятимуть особливу увагу об’єктам, які мають ключове значення для розвитку культури та мистецтва», - сказав Артур Товмасян.

Шаблоны для сайта