21 липня

Мусульманська спільнота Харківщини відзначає Курбан-байрам

21 липня директорка Департаменту культури та туризму ОДА Людмила Терещенко привітала мусульманську громаду зі святом від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук.

«Це свято - одне з головних у мусульманському календарі, яке широко відзначається мусульманами по всьому світу. Маю честь переказати кожному з вас теплі слова вітань з нагоди свята Курбан-байрам від голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук з побажаннями миру, добра і злагоди. Нехай ваше серце буде сповнене любові. Здоров’я та добробуту вашим родинам. А Харківщина завжди зігріватиме вас теплом і гостинністю», - підкреслила директорка департаменту.

Голова громади Раміль Ахметов подякував за вітання та запевнив, що мусульманська спільнота Харківщини є невід’ємною складовою українського суспільства.

Разом із вірянами Людмила Терещенко відвідала Харківську соборну Джума-мечеть, де Раміль Ахметов розповів про мусульманські традиції та історію її заснування, яка налічує більш як сто років.

 

Фото
Шаблоны для сайта