13 вересня

У Старому Мерчику відсвяткували День звільнення від фашистських загарбників

Народні гуляння до Дня звільнення села від фашистських загарбників та Дня працівників газової, нафтової та нафтопереробної промисловості пройшли в Старому Мерчику. На святі була присутня заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.

У святі також взяв участь голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина.

Для гостей і жителів селища розгорнули дві виставки: «Краса і біль рідного краю» та світлини «Село моє - історія жива». Дітей розважали аніматори, які проводили конкурси, ігри. На шкільному стадіоні пройшов турнір з мініфутболу. 

Концертна програма почалась виступом аматорського естрадно-духового оркестру Старомерчанського Будинку культури.

Виступаючи перед жителями громади Тетяна Біловол передала вітання від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та всього депутатського корпусу.

«З великим задоволенням оглянула виставку «Краса і біль рідного краю». Одразу відчувається, що жителі селища з усього серця люблять свою рідну домівку.  «Прадавнє селище в калиновім гаю», - краще і не скажеш про Старий Мерчик.

 

У пам'яті народу зберігається безліч спогадів про світлі та трагічні моменти  історії. Але ми завжди будемо пам'ятати ту страшну війну, коли на нашу землю прийшли фашистські загарбники. Нагадування про страждання, які перенесли люди - дві братські могили на території селища. А сьогодні ми відзначаємо 78-річчя з Дня визволення села. Так вклонимося ж тим героям, які віддали своє життя, визволяючи рідну землю від ворога.

Окремо хочу привітати працівників газодобувної  галузі. Для Старого Мерчика, як і для всієї Харківщини, це знакове свято. Адже майже третина видобуваємого в Україні газу приходиться на родовища Харківщини.

Дуже рада бачити, що в селищі живуть дружні, чудові люди. Вірю у перспективи Старого Мерчика! Хай квітне та багатіє ваше рідне селище.  Зі святом!», - сказала Тетяна Біловол.

За активну життєву позицію, сумлінну працю та високий професіоналізм грамоти Харківської обласної ради отримали кращі працівники медичної, соціальної та культурної сфери, громадські активісти.

Після концерту гостей свята пригощали польовою кашею.

Шаблоны для сайта