13 вересня

Тетяна Біловол привітала жителів Високопілля з Днем села та з Днем звільнення від фашистських загарбників

У Високопіллі Богодухівського району відсвяткували День села та 78-му річницю звільнення від фашистських загарбників. На святі була присутня заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол та голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина.

Виступаючи перед жителями громади Тетяна Біловол передала вітання від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та всього депутатського корпусу.
«Сьогодні ми схиляємо голови перед подвигом героїв, які ціною власного життя відстояли свободу рідного краю, хто самовіддано працював у тилу, невпинно наближаючи перемогу у Другій світовій війні.

У пам’яті поколінь навіки залишиться приклад непохитної волі та відданості, мужності та патріотизму, завдяки яким ваші земляки вибороли перемогу.
Вірю, що щира любов до Високопілля надає наснаги для численних добрих справ заради розвитку рідного села. Адже від кожного з вас залежить стабільність у всьому нашому регіоні, всієї територіальної громади та всієї України.
Міцного усім здоров’я, злагоди та добробуту!», - сказала Тетяна Біловол.

Для гостей і жителів села відбувся концерт місцевої самодіяльності. До свят громада отримала в дар ікону Святої Богородиці. За активну життєву позицію, сумлінну працю та високий професіоналізм грамоти Харківської обласної ради отримали кращі працівники медичної, соціальної та культурної сфери, громадські активісти.

 

Шаблоны для сайта