13 вересня

Валерія Мураєва взяла участь у святкуванні ювілею Національного олімпійського комітету

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та депутат обласної ради, голова Комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму Віталій Гагарін долучилися до урочистих заходів з нагоди святкування 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету України. Свято відбулося в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві за участі Президента Володимира Зеленського.

«Наша школа дала світові, Україні, Харкову не одне покоління олімпійців і паралімпійців. Цей внесок викликає у всіх глибоку повагу, - сказала Валерія Мураєва. – Ми повинні працювати задля того, щоб і надалі тримати титул спортивної столиці,  розвивати спорт і популяризувати здоровий спосіб життя».

Президент України Володимир Зеленський під час урочистого заходу зазначив, що держава заслуговує стати господаркою Олімпійських ігор. В Україні реалізуються програми, які дадуть змогу створити належну спортивну інфраструктуру та гідні умови для тренувань і підготовки українських спортсменів. Він також зауважив, що деякі олімпійські чемпіони, котрі здобували медалі у складі збірної України, були змушені залишити батьківщину через недбале ставлення держави до спортсменів.

 

«Я дуже хотів це змінити, хотів, щоб українські спортсмени відчували себе на п’єдесталі пошани завжди, а не три хвилини раз на чотири роки. Щоб ніхто не мав права влаштовувати їм цькування у соцмережах. Щоб вони відчували повагу», – зазначив Володимир Зеленський.
Президент наголосив, що для виховання майбутніх українських чемпіонів необхідно створити належні умови.

«Тому ми почали відновлення та побудову спортивної інфраструктури. Найперше – дитячої. Це дуже важливо, бо спорт мають любити змалечку», – зауважив Глава держави.

За словами Володимира Зеленського, в Україні передбачено реконструкцію та спорудження 18 спортивних інтернатів для дітей, а також спортінтернатів для дітей-сиріт, 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкільних стадіонів і басейнів.

«Ми почали програму «Здорова Україна», я цією програмою пишаюся. Вона передбачає побудову 2 тисяч активних парків по Україні, 10 тисяч спортивних майданчиків, 19 льодових арен по всій державі. 100 стадіонів. 25 спортивних «магнітів», – наголосив Президент.

Крім того, програма «Здорова Україна» передбачає спорудження багатофункціональних комплексів у кожному регіоні, здатних приймати змагання світового рівня.

Шаблоны для сайта