20 вересня

На систему подачі кисню хворим на COVID-19 у Зміївській лікарні планують спрямувати 1,3 млн грн

Це питання сьогодні обговорювали під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко та заступниця голови обласної ради Тетяна Біловол.

Як повідомила заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Ірина Коновалова, до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік по галузі охорони здоров’я додається 7 нових проєктів і коригується 10.

Також за словами Олександра Галацана, радника т.в.о. голови Харківської облдержадімінстрації, пропонується виділити 1,3 млн грн на завершення робіт по забезпеченню киснем Зміївської районної лікарні.

«За вимогами профільного міністерства, госпітальна база, яка виділена для роботи з пацієнтами, що захворіли на коронавірус, повинна бути забезпечена поточним киснем на 80%. Зміївська лікарня знаходиться у "першій хвилі" госпітальної бази. Для того, щоб вона відповідала вимогам держави по забезпеченню киснем, на сесії обласної ради в червні місяці, було виділено 2 млн грн. Все, що можна було зробити за ці гроші, було виконано. Зараз необхідно 1,3 млн грн для того, щоб завершити всі роботи і 150 ліжок медзакладу були забезпечені киснем», - сказав Олександр Галацан.

 


Окрім того, він зазначив, що ще 1,3 млн грн необхідно спрямувати на Куп’янську лікарню, де киснем планується забезпечити 350 ліжок.


Також, як повідомили у Департаменті фінансів ХОДА, згідно зі змінами до бюджету, які пропонується затвердити на сесії обласної ради, громади отримають 28,5 млн грн державних коштів на відшкодування вартості інсулінів.

Шаблоны для сайта