20 вересня

Завершено реконструкцію Зміївського дитячого садку

Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистому відкритті відреконструйованого корпусу дитячого навчального закладу №2 міста Змієва.

Роботи проводились в рамках Президентської програми «Велике будівництво».

«Я вітаю усіх з цим чудовим святом. Впевнена, що дітям сподобається знаходитись у цьому закладі, а батьки не перейматимуться за свою малечу, тому що умови тут дійсно достойні,- сказала Валерія Мураєва. - Вдячна усім, хто причетний до цієї великої справи. Спільними зусиллями громади, облдержадміністрації та обласної ради вдалося реалізувати цей проєкт. Завдяки відкриттю нового корпусу вдалося зменшити  чергу до дитячого садку. Робота ведеться хоча й поетапно, але системно. Впевнена, що крок за кроком нам вдасться справитися з усіма проблемами, які є в області. Ми будемо робити для цього все можливе».

За словами директорки ДНЗ Юлії Бондаренко, на відкриття нового корпусу чекали 11 років. До закладу ходять діти не лише зі Зміїва, але й з сусідніх населених пунктів. Зараз тут розмістяться чотири додаткові групи. Всього 100 дітлахів.

 

«В нас будуть дві інклюзивні групи. З дітьми займатимуться профільні фахівці. В приміщеннях груп встановлене спеціальне обладнання», - розповіла Юлія Бондаренко.

За її словами, групи вже набрані. На нових вихованців закладу чекають вже завтра.

Шаблоны для сайта