12 січня

Харківський обласний центр служби крові отримав потужний генератор

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко відвідала Харківський обласний центр служби крові, разом з його співробітниками та керівництвом обговорили перспективи подальшої роботи.
 
Заклад зазнав пошкоджень від російських обстрілів і бомбардувань ще у перші дні війни. Було пошкоджено дах, вікна та центральний вхід.
 
«Через пару годин після вибухів, коли все трошки стихло, ми прийняли рішення спустити все обладнання у підвал. Підключили електрику, радіосистеми і запустили роботу центру там», - сказав директор закладу Вадим Яворський.
 
Завдяки генератору потужністю 100 кіловат, який отримав центр, будуть забезпечені потреби закладу для автономної роботи.
 
 
 
«Я дуже вдячна керівництву центру за те, що організували не тільки роботу закладу у повному об‘ємі, але й безпеку усім працівникам та відвідувачам. Також велика подяка співробітникам за кваліфіковану працю та безстрашність, за те, що не злякалися і продовжуєте працювати під час війни, у таких складних умовах», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.
Генератори вдалося купити завдяки підтримці фонду wfu.world, компанії GSA Capital та Pavel Zhlobich, за сприяння голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Шаблоны для сайта