12 січня

Питання, пов’язані з подальшою діяльністю навчальних закладів Харківщини мають вирішальне значення – Тетяна Єгорова-Луценко

Відбулось засідання відокремленого підрозділу ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» в Харківській області. В заході взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, ректори закладів вищої освіти Харківської області.
 
Як наголосив Сергій Шкарлет, під час війни, основні зусилля мають бути спрямовані на те, щоб не допустити відтоку абітурієнтів та студентської молоді за кордон.
«Міністерство вже розробило програму великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок», яка підготовлена на основних засадах та принципах Плану відновлення України. В цьому контексті формуємо стратегію розвитку освітньої галузі. Харківський регіон завжди був студентською, освітньою та науковою столицею, з університетом ім.Каразина, який є провідним в Україні і далеко не останній у світі.
 
 
 
Ми бачимо, що і харківські і київські виші виходять на ринок провідних університетів. Але війна дає нові виклики, і сьогодні кожен університет має бути дотичним до перемоги на кожному своєму кроці: підтримка деокупованих територій, посилення співпраці з громадами, з військовою адміністрацією”, - підкреслив міністр.
Тетяна Єгорова-Луценко зазначила, що обласна рада, працюючи в тандемі з військовою адміністрацією, активно підтримує програми і рішення, спрямовані на розвиток вищої школи регіону. Це стосується і комунальних навчальних закладів, і всіх вишів Харківщини. Як приклад, депутати обласної ради розглядають і підтримують проєкти спільної діяльності вишів з обласними комунальними підприємствами.
 
«Для обласної ради дуже важливі питання, пов’язані з подальшою діяльністю навчальних закладів області. Час доводить, що освіта і наука - основа національної безпеки держави, її інноваційного розвитку. Тому навіть зараз, у важкі воєнні часи Харківська обласна рада підтримує і буде і надалі підтримувати вищу школу, сприяти розвитку освіти та науки у межах наданих нам повноважень», - наголосила Тетяна Єгорова-Луценко.
Шаблоны для сайта